Şemikler Mh. 6214/1 Sk. No : 12 A Karşıyaka / İZMİR

Oteller ve Dinlenme Tesisleri

1

Oteller ve Dinlenme Tesisleri

Sıcak havaların yaklaşması ile birlikte açılan tatil sezonları sırasında otellerinde kendilerine özgü bir takım bakım yöntemleri bulunmaktadır. Bunların en başında gelenleri ise kuşkusuz ki Otel İlaçlama olduğunu söyleyebiliriz. Otellerin itibarını koruyacak olan durumlar arasında yer aldığı için olası durumlara karşıda ön tedbirler alınması gerekir. Otellerin bir anda dolması ve yoğunluğun artması ile birlikte zaman bulunamayacak anların yaşanacağı için özellikle sakin durumlarda yapılması daha mantıklıdır. Müşterilerin daha memnun ayrılmaları ve olası durumlarda hastalıklara kapılmamaları açısından önemli bir rol oynamaktadır. Tamda bu noktada devreye giren Otel İlaçlama Firmaları aracılığı ile çok daha özel hizmetler alınarak her türlü sorunlarla baş edilebilmektedir. Özellikle gıda bölümlerinde oluşabilecek haşereler adına uygulanması zorunlu olan bir durum olmaktadır. Havaların ısınması ile birlikte oluşabilecek böceklerin önünü kesmek için mutlaka ilaçlama yapılmalıdır.

Araştırmalarını yaparak karar vereceğiniz firmalar arasında mutlaka yetkili ve uzman olanlarına dikkat etmelisiniz. Özellikle kullanılan ilaçların tarım ve sağlık bakanlığı onaylı olanlarını kullanmalarını ve özellikle de kokusuz olanlarını tercih etmeniz daha doğru olabilir. İster küçük oteller için isterseniz de son sistem özelliklere sahip oteller için bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Profesyonel kişiler tarafından uygulama yapılacağı için olası olumsuzluklarla karşılaşma riskleriniz de en aza inecektir. Garantili bir şekilde yapılan İlaçlamalar özellikle de geçici değil tamamen kalıcı olarak uygulanacaktır. Havaların ısınması ile birlikte açık alanlarda gezintilere çıkan küçük böceklerin yeri geldiğinde işletmenize kadar girebileceğini göz önünde bulundurarak sağlam adımlar atmakta fayda vardır. Bir tek böceğin bile varlığını hissetmek oldukça kötü olan bir davranıştır. Çalışanlarınızın ve müşterilerinizin daha sağlıklı ortamlarda yaşam sürmeleri, çalışmaları ve eğlenmeleri bakımından gerekli görülmektedir. Ayrıca yeri geldiğinde keyfi değil zorunlu bir işlem olduğunu da şimdiden hatırlatmak isteriz. .

Hizmet taleplerinizi belirtmeniz durumunda firma tarafından özel çalışma ekipleri gönderilerek tüm alanlarınız kontrolleri yapılmakta ve uygun ilaçların kullanılması belirlenmektedir. Böcek olacağı ihtimallerini de göz önünde bulundurarak çok daha başarılı işler yapılabilmektedir. İlk başta da belirttiğimiz gibi firma seçimlerinizde mutlaka ruhsatlı olan işletmeleri tercih etmeniz gerekecektir. Oteller için özel olarak hazırlanan paketler arasında yer alan Otel Böcek İlaçlama işlemleri sandığınız kadar basit işlemler değildir. Kendi imkânlarımız ile yapılamayacağını bir kez daha hatırlatarak mutlaka özel ve kaliteli destek almanızı önermekteyiz. Kulaktan duyma normal dükkân ürünlerini satın alarak hem kendinizi, hem de işletmenizi tehlike altına atmamak adına mutlaka akıllıca çözümlere başvurmanız gerekecektir.