Şemikler Mh. 6214/1 Sk. No : 12 A Karşıyaka / İZMİR

Konutlar ve Siteler

1

Konutlar ve Siteler

Toplu konutların hızla yaygın hale geldiği günümüzde, özel ve ortak kullanım alanlarının temizliği ciddi bir önem taşımaktadır. Yeni yapılan binalarda her ne kadar bu durumlara dikkat edilse de şehirden uzak olan sitelerde böcek ve fare gibi hayvanların varlığı oldukça fazladır. Bu yüzden site ilaçlaması yılda bir kez düzenli olarak yaptırılırsa bu zararlılardan kurtulmak mümkün olabilir.

Önlem amaçlı ya da düzenli olarak haşere kontrolü sağlamak istediğinizde site yöneticinize bu duruma bildirerek genel bir ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Ortak kullanım alanlarında iyi bir temizliğin sağlanmadığı durumlarda hızlı bir şekilde üreyen böcekler ev içine kadar girerek yaşam kalitenizi düşürebilir. Bu yüzden her zaman çözüm ortağınız Biocev Haşere ilaçlama ile sorunlarınızı kısa sürede çözebilir, profesyonel böcek ilaçlama çözümleri alabilirsiniz.

Site ve villa gibi yaşam alanlarında insanların bulunduğu her yerde olduğu gibi haşerenin de bulunduğu bilinmektedir. Bu yüzden en iyi sonucu alabileceğiniz çözümler yaratarak destek veren ekibimiz, profesyonel çözümler sunarak bu tür sorunları yaşamanızı önleyici ve yok edici bir hizmet vermektedir.

Site ve Konut ilaçlama Nasıl Yapılır?

Site ilaçlama talebi ileten müşterilerimizin sitelerinde öncelikle keşif yapılır. Keşif sonrası gerekli olan ilaçlama tekniği belirlenir ve kısa süre içinde ilaçlama işlemine geçilir. İlaçlama sonrası alanlardan uzaklaşmaya gerek olan ya da olmayan durumlar bulunabilir. Bu yüzden istediğiniz zaman dilimini belirleyerek sitenin ilaçlamasını yaptırabilirsiniz.

Evcil hayvanlar ve çevredeki diğer sevimli canlılar için sorun teşkil etmeyecek olan ilaçlama yöntemleri ile sitelerin en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlayan Biocev Haşere İlaçlama en iyi çözümleri sunarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. Öncelikle zararlıların tespit edilerek uygun ilaçlama yönteminin belirleneceği firmamız, kısa süre içinde her türlü böcek ve haşereden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Sitedeki tüm evleri ve ortak kullanım alanlarını ilaçlayan ekiplerimiz her zaman en iyi şekilde değerlendirilecek olan haşerenin iyi bir şekilde kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Hangi Tür Zararlılardan Kurtarıyoruz?

Site ilaçlama hizmeti ile sizi başta tüm böcek türleri olmak üzere fare, çiyan, hamam böceği, örümcek ve benzeri sürüngenlerden kurtulmaktadır.

Ev ve iş yerlerinde gerekli olan her türlü temizliği yapabilmeniz için birbirinden farklı ilaçlama tekniklerini uygulayan ekibimiz sonucun başarılı olmasını sağlayacaktır. En iyi şartları değerlendirebileceğiniz firmamızın hizmetleri her zaman sizi memnun edecek şekilde uygulanmaktadır. Ekonomik bir şekilde uygulanan böcek ilaçlama ile her zaman en ekonomik şekilde sağlığınız için zararlı olan bu böceklerden kurtulmanız mümkün olacaktır.

Ev ve iş yerlerinde en iyi şekilde kullanabileceğiniz böcek ilaçlama yöntemlerimizin tamamı teknolojik ürünlerimizle uygulanmaktadır. Makineli ilaçlamalar ve diğer materyallerimizle en iyi şekilde eğitim almış ekibimiz ilaçlama çözümlerini tüm yaşam alanlarında uygulamaktadır.

Biocev Haşere İlaçlama olarak en iyi sonuçları alabileceğiniz haşere kontrol çözümlerinizi her zaman ekonomik ( en uygun ve en ucuz fiyatlarla ) olarak uygulamaktadır.